Pierwsze spotkanie grup KAŻDA JEST WAŻNA

Przyjdź na spotkanie grupy KAŻDA JEST WAŻNA!
Zabierz córkę, mamę, przyjaciółkę, siostrę, sąsiadkę!

Od czasu złożenia do władz województwa śląskiego listy ponad 180 kobiet,* która narodziła się w ramach spontanicznej akcji w listopadzie 2023, wiele już się wydarzyło. Dzięki decyzji KAŻDEJ z Was, o dołączeniu do tej inicjatywy, mogłyśmy zadziałać razem.
Dlatego… nazwałyśmy się KAŻDA JEST WAŻNA. Teraz chcemy poznać się lepiej. Dlatego zapraszamy Cię do udziału w spotkaniu „na żywo” w Katowicach!

Na spotkaniu porozmawiamy o założeniach grupy, formach współpracy i działań. Będziemy pracować warsztatowo i debatować wspólnie.

Uwaga! Prosimy o potwierdzenie obecności do 13 marca, wysyłając wiadomość o treści „Będę!” na adres: liststukobiet@gmail.com”

*Nasze działanie zaczęło się od wysłania listu kobiet-ekspertek zajmujących się kulturą, nauką, edukacją, aktywizmem do władz województwa śląskiego. Od tego czasu wydarzyło się wiele rzeczy (o części z nich piszemy na profilu grupy). Jako grupa chcemy dzielić się (wiedzą, doświadczeniem, kompetencjami) i zmieniać. Łączy nas troska o dobro publiczne oraz to, że rozumiemy, iż kompetencje społeczne oraz działanie w duchu wsparcia kobiet i równości jest ważne. Bo każda z nas (niezależnie od stanowiska, wykształcenia, pochodzenia) jest ważna.