Forum Młodych Online Start!

To już jutro..

Forum Młodych online z udziałem i zaangażowaniem Młodych z Miasto Dąbrowa Górnicza jako ekspertów, którzy najlepiej i najwięcej wiedzą o sprawach, które ich dotyczą i są dla nich ważne.

Zaczynamy o 10:00 spotkaniem „MŁODZI MAJĄ GŁOS”. O edukacji, o dziecięcym i młodzieżowym sprawstwie i inicjatywności oraz zmienianiu świata porozmawiają:

Michał Wroński – uczeń liceum, tegoroczny maturzysta oraz samozwańczy aktywista, który w czasie pozaszkolnym zajmuje się muzyką i prawami ucznia.

Oliwia Lis – dziewiętnastolatka, uczennica Liceum im. Marii Skłodowskiej Curie w Dąbrowie Górniczej. Interesuje się organizacją eventów, tańcem, dziennikarstwem, uwielbia pomagać innym, czasem coś sobie pośpiewa. Zajmuje się także organizowaniem różnorakich imprez dla najmłodszych, a hobbistycznie pasjonuje stylizacją paznokci.

Szymon Waligórski – uczeń kierunku technik ekonomista w CKZiU w Dąbrowie Górniczej. Radny Młodzieżowej Rady Miasta, aktywista, członek projektów tj. Akademia Młodego Aktywisty, POMOC NA MAXA i Szkoła Obywatelska Civitas 2.0.

Justyna Suchecka– dziennikarka specjalizująca się w edukacji, instruktorka tańca, ekspertka do spraw młodzieży. Od lat wspiera dzieci i młodzież w spełnianiu marzeń. Autorka książek: „Young Power”, która stanowi prawdziwy zastrzyk energii i udowadnia, że każdy ma jakiś talent oraz „Nie powiem ci, że wszystko będzie dobrze”, która pokazuje, że wiedza z zakresu zdrowia psychicznego jest podstawą dbania o siebie (również wtedy, gdy nic złego nas nie spotyka i jesteśmy zdrowi).

____________________________________________

Forum Młodych jest wydarzeniem organizowanym w ramach projektu „Misja miasto. Dzieci mają głos”, który jest realizowany przez stowarzyszenie Dopamina Lab z dotacji programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.