PIERWSZE SPOTKANIE

♀️ Za nami pierwsze spotkanie grupy KAŻDA JEST WAŻNA!!!

♀️ Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie, które nas zaskoczyło, ale przede wszystkim dodało nam niesamowicie wiele energii do działania.

♀️ Cieszymy się, że uznałyście naszą wspólną przestrzeń za bezpieczną i że czułyście moc siostrzeństwa, która towarzyszyła nam nie tylko w sobotę, ale którą wciąż czujemy!

♀️Na spotkaniu padło tak wiele wspaniałych pomysłów, zachęty do działania i wspólnych planów, że nie jesteśmy nawet w stanie wymienić ich wszystkich. Nie możemy się doczekać aż spotkamy się ponownie i wszystkie nasze pomysły wdrożymy w życie.

♀️ Jeśli któraś z Was jeszcze nie wpisała się na naszą listę albo nie dostała ostatniego newslettera o spotkaniu, to piszcie na: liststukobiet@gmail.com

♀️ A na kolejne spotkanie koniecznie zabierzcie ze sobą mamy, siostry i przyjaciółki!

👉 Projekt „Każda jest ważna” jest współfinansowany przez Komisję Europejską w ramach Projektu „Building Bridges – Civic Capital in Local Communities”, realizowanego ze środków programu CERV finansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu „Obywatele, Równość, Prawa i Wartości” na lata 2021-2027.