INSPIRUJĄCE I WSPIERAJĄCE WARSZTATY

Młodzi, Piękni Ludzie!

Specjalnie dla Was spotkania i tematy, które staraliśmy tak dobrać, by odpowiadały temu, o czym nam mówicie, że potrzebujecie. Spotkania prowadzone przez osoby wyjątkowe, pracujące z młodzieżą na co dzień, rozumiejące, otwarte, umiejące słuchać… na pewno nie będzie nudno!

Nie wahajcie się, cztery ruchy kciuka dzielą Was od zapisu na warsztaty, które są całkowicie bezpłatne, o Was i dla Was. Zróbcie dla siebie coś dobrego!

Jeśli masz 14-19 lat, jeśli jesteś ciekawy siebie, innych ludzi i świata, jeśli nie jesteś sobie obojętny/a…te spotkania są właśnie dla Ciebie..

Link do zapisów: https://forms.gle/yPJNVrtqZ1oHhCtu6

Warsztaty odbędą się online.

Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie dO!PAmina Lab w ramach projektu „poMOC – program rówieśniczego wsparcia i działania” współfinansowanego ze środków narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.