po MOC!

Za nami dwa wyjazdowe warsztaty z dwiema młodzieżowymi grupami w ramach projektu “poMOC – program rówieśniczego wsparcia i działania”.

To był wyjątkowy czas z Wyjątkowymi Ludźmi.

Obok intensywnego uczenia się i pracy, mieliśmy przede wszystkim możliwość wzajemnego poznania się i uważnego razem bycia.

Te dwa wyjazdy to wielogodzinne rozmowy o emocjach i potrzebach, poczuciu i braku poczucia sensu, o nas i świecie, ale i o nas w świecie, o tolerancji i dyskryminacji, prawach człowieka, prawach dzieci i prawach uczniowskich, o relacjach, wyzwaniach, szansach, marzeniach…

I znowu musimy to mocno podkreślić “gdyby tylko dorośli chcieli Was tak słuchać, jak Wy umiecie mówić, świat byłby o wiele lepszym miejscem”.

Mamy to ogromne szczęście nieustająco (współ)działać z mądrymi, wrażliwymi, młodymi ludźmi. Czujemy, że oto RAZEM rośniemy w siłę i sprawstwo i bardzo się cieszymy, że to właściwie dopiero początek naszej wspólnej poMOC’owej przygody.

DZIĘKUJEMY, że jesteście!

P.S. Mamy wolne miejsca w grupie, której wyjazd zaplanowany jest w dniach 29-30.10.2022r. Jeżeli chcesz dołączyć, napisz:

e-mail: dopaminalaab@gmail.com (imię i nazwisko, wiek)

____________________________________________________________

Projekt „poMOC – program rówieśniczego wsparcia i działania” jest współfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

#szkołajestnasza#wsparciewkryzysie#poMOC#młodzimajągłos#edukacjaobywatelska#prawaczłowieka#prawadzieci#praworządnośćwszkole#dobrostan#zdrowemiasto