poMOCowe warsztaty wyjazdowe – grupa 2

W dniach 15-16.10.22r. gościliśmy w Skoczowie. To drugie integracyjne warsztaty wyjazdowe dla grupy młodych liderów w ramach projektu „poMOC – program rówieśniczego wsparcia i działania”
Zgodnie z hasłem ”DziałaMY i pomagMY” rozpoznawaliśmy i wzmacnialiśmy własne kompetencje liderskie i pomocowe, budowaliśmy i wzmacnialiśmy relacje, filozofowaliśmy o sensie życia i świecie, dodawaliśmy sobie wzajemnie wiedzy i mocy do sprawstwa. Pomiędzy intensywnymi godzinami warsztatowymi znaleźliśmy czas na spacer, oddech i trochę odpoczynku podczas zwiedzania okolicy.
W grupie rówieśniczej siła.. Dziękujemy za ten wspólny, dobry czas!

Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie dO!PAmina Lab w ramach projektu „poMOC – program rówieśniczego wsparcia i działania” współfinansowanego ze środków narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.