poMOCowe warsztaty wyjazdowe – grupa 1

W dniach 24-25.09.22r. odbył się pierwszy warsztat wyjazdowy pt. „DziałaMY i pomagaMY” dla poMOCowej grupy liderskiej do pobliskiego Janowa. Celem naszego wyjazdu była przede wszystkim integracja i wzajemne poznanie się. Spędziliśmy razem wyjątkowy, wspólny czas. Podczas zajęć warsztatowych skupiliśmy się na ważnym temacie relacji w grupie rówieśniczej, ale też poznawaliśmy własne kompetencje liderskie, zastanawialiśmy się czego nam potrzeba do poczucia sprawstwa i wpływu, filozofowaliśmy m.in o pięknie, dobru, tolerancji, akceptacji, współpracy. A wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody..

Wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie dO!PAmina Lab w ramach projektu „poMOC – program rówieśniczego wsparcia i działania” współfinansowanego ze środków narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.