GREEN GENERATION

Miejska Świetlica Przyrodnicza

Green Generation! Młodzieży w wieku 13-19 lat z Dąbrowy Górniczej!

W ramach „Miejskiej Świetlicy Przyrodniczej” uruchamiamy dla Was cykl warsztatów i działań w terenie. Zapraszamy do wspólnego filozofowania  i uczenia się. W odpowiedzi na obserwowane i doświadczane kryzysy zdrowia psychicznego oraz Wasze czasem przemęczenie (które wcale nas nie dziwi i wydaje nam się, że wiemy z czego może wynikać) tworzymy dla Was przestrzeń rozmowy i spotkań – rówieśniczą grupę wsparcia oraz warsztatów psychologicznych (o zdrowiu psychicznym, rodzajach kryzysów, chorobach psychicznych i szeroko pojętej profilaktyce zdrowia psychicznego oraz rówieśniczym wzajemnym sobie pomaganiu).

Plan warsztatów i spotkań:

17.09.22r. godz. 10:00
25.09.22r. godz. 10:00
16.10.22r. godz. 10:00
22.10.22r. godz. 10:00
30.10.22r. godz. 10:00

Interesujesz się ekologicznym aktywizmem? Chcesz inicjować działania i współtworzyć kampanie społeczne, chcesz współdecydować o lokalnej polityce ekologicznej, edukacyjnej czy młodzieżowej? Chcesz wiedzieć jak pomagać swoim rówieśnikom w przeżywanych przez nich kryzysach i trudnościach?

Masz dodatkowe pytania? Chcesz do Nas dołączyć?
Dzwoń/pisz: Ania, tel. 504820333, e-mail:dopaminalaab@gmail.com

Projekt „Miejska Świetlica Przyrodnicza” jest współfinansowany z dotacji Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej