Masz tyle praw ile ich znasz

Kilka ujęć z warsztatów „Masz prawo wiedzieć: prawa uczniowskie/prawo oświatowe”, które odbyły się w ramach Forum Młodych. Celem naszych działań jest takie budowanie świadomości młodych ludzi w zakresie praw dzieci, praw człowieka, praw uczniowskich, by mogli na co dzień z tych przynależnych im praw korzystać i umiejętnie oraz skutecznie reagować w przypadku ich naruszania. Było to kolejne bardzo żywe i interesujące spotkanie, na którym młodzi ludzie dzielili się swoimi spostrzeżeniami oraz niezwykle trafnymi diagnozami.

#szkołajestnasza
#młodzimajągłos
#obywatelskadąbrowa
#mądradąbrowa
__________
Forum Młodych jest wydarzeniem organizowanym w ramach projektu „Misja miasto. Dzieci mają głos”, który był realizowany przez stowarzyszenie dO!PAmina Lab z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420