Miejska Świetlica Przyrodnicza

MIEJSKA ŚWIETLICA PRZYRODNICZA.. to się dzieje..

Zapraszamy do zielonego laboratorium na warsztaty przyrodnicze i ogrodnicze, warsztaty terenowe z blokami doświadczeń (z użyciem m.in. mikroskopów, sprzętu badawczego, narzędzi laboratoryjnych), obserwacji ale i podążania za uczestnikami w swobodnym eksplorowaniu i byciu w naturze..

Polecamy warsztaty DIY (tworzenie, naprawianie, przetwarzanie, recykling i promocja idei „zero waste”) czyli twórcze i majsterkowe zajęcia, w ramach których w duchu idei „zero waste” oraz up-cyklingu będziemy tworzyć przedmioty użytkowe, wykorzystując materiały i rzeczy zgodnie z zasadą wtórnego przetwarzania odpadów.

Miejska Świetlica Przyrodnicza to zabawa i nauka w plenerze, zielone, wolne lekcje i (po)lekcje.. Bo zabawa to poważna sprawa!

ZAPRASZAMY indywidualnie (harmonogram tutaj: https://szkolajestnasza.pl/…/miejska-pracownia…/.

Zapraszamy GRUPY ZORGANZOWANE (świetlicowe, szkolne, przedszkolne) – szczegóły i terminy do wspólnego ustalenia, tel. 504820333
Miejsce: Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej lub w miejscu wskazanym przez Was.