LAS W NAS

Jeśli tu dotarłeś/aś to oznacza że najprawdopodobniej znasz nas jako Dopamina Lab lub Otwarta! Pracownia Artystyczna O!PA..

Las w nas to nasz nowy i najbardziej zielony projekt (zapraszamy na jego sieciową odsłonę w mediach społecznościowych – FB).. Mamy nadzieję wciągnąć Was w zieloność.. Las w nas to wirtualna przestrzeń i miejsce leśnych i przyrodniczych inspiracji, budowania zielonych i bliskich relacji, czerpania z (do)wolnego i swobodnego czasu w naturze.. Dzięki wsparciu marki IKEA, w ramach konkursu „Zabawa to poważna sprawa”, budujemy dla Was outdoorową, piękną przystań przy Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej..

Chcemy się z Wami spotykać, poznawać to, co wokół, wędrować i szwendać po zielonych okolicznych szlakach.. W odpowiedzi na epidemię zespołu deficytu natury, mamy plan inspirować (się) do jak najczęstszego wspinania się na drzewa, budowania szałasów, wspólnej hodowli roślin w społecznym ogrodzie, brodzenia w zimnych strumieniach, bujania w obłokach i hamakach, wypuszczania się na samodzielne i wspólne zielone wyprawy, piknikowania.. Idźcie do lasu! Chodźmy do lasu! Rodzinnie, z przyjaciółmi, z klasą, dziecięcą grupą przedszkolną lub świetlicową..

Dobrze, że jesteście!
#laswnas #zielonapracownia #zielonaświetlica