Wakacyjna Pracownia Ceramiki

Tak się pięknie podziało, że oto otwieramy dla Was Wakacyjną Pracownię Ceramiki.. Tak! Glina na warsztat!

W ramach projektu „CUDOTWÓRCZOŚĆ Wakacyjna Pracownia Ceramiki” zapraszamy rodzinnie i indywidualnie na glinianą, letnią przygodę..

Taki jest plan:

30.07.20r. godz. 17:00 W glinie zapisane – projektowanie i wykonanie ozdobnych tabliczek ceramicznych z nazwą ulicy oraz/lub numerem domu/mieszkania, z imieniem lub czegoś zupełnie innego;)

28.08.20r. godz. 17:00 Ceramika od kuchni – tworzenie pojemników kubków, talerzy, pater i inne akcesoriów (miło będzie napić się herbaty z własnoręcznie wykonanego kubka lub ozdobić stół paterą na owoce własnego autorstwa:)

02.09.20r. godz. 10:00 Glina naturalnie – warsztaty inspirowane naturą – tworzenie użytkowych obiektów ceramicznych z przeznaczeniem do ogrodu lub na balkon (m.n donice, rzeźby dekoracyjne, poidełka dla ptaków, powietrzne dzwonki ceramiczne) ale i rzeźb dekoracyjnych przedstawiających zwierzęta, wykorzystywanie odcisków roślin (liści, traw, ziół, kwiatów) jako motywów dekoracyjnych. Wprowadzenie podstaw rzeźby i płaskorzeźby.

05.09.20r. godz. 17:00 Kafloteka (artystyczna mozaika ceramiczna)

12.09.20r. godz. 10:00 Moc żywiołów: szkliwienie prac (różne techniki dekoracyjne)
____________________________________________________

WSTĘP (do)WOLNY i BEZPŁATNY! Zapraszamy!
Zapisy: tel. 504820333
______________________________________________________

Projekt współfinansowany z dotacji Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.