ZIELONA PRACOWNIA ARTYSTYCZNA

Zielona Pracownia w Fabryce Pełnej Życia (Dąbrowa Górnicza)
! UDZIAŁ BEZPŁATNY ! ZAPRASZAMY!
Zapisy: tel. 504820333
______________________________________________________________
Zielona Pracownia Artystyczna to cykl twórczych zajęć pełnych inspiracji dla codziennego działania, w ramach których zgodnie z ideą „zero waste” oraz up-cyklingu będziemy tworzyć przedmioty użytkowe i dekoracyjne oraz proste zabawki:
Dla kogo? Dla każdego, małego i dużego..
(zapraszamy dorosłych, zapraszamy młodzież, zapraszamy dzieci i młodzież i dorosłych razem rodzinnie:)

HARMONOGRAM:
8 lipca 2020r. g. 17:00-19:00
Studio krawieckie cz.1: firankowe i bawełniane, wielorazowe woreczki na żywność jako przyjazna dla środowiska alternatywa dla folii i plastiku, w różnych rozmiarach i kolorach, przyjdź i samodzielnie uszyj sobie taki komplet jakiego akurat potrzebujesz..
12 sierpnia 2020r. g.17:00-19:00
dECOria i DIY dla dzieci – prosta tablica pele – mele i proste gry z niczego i ze wszystkiego
19 sierpnia 2020r. g.17:00-19:00
Torba/plecak DIY i woskowijka – resztki tkanin i zużyte bawełniane koszulki na warsztat, szyjemy torby i eko plecaki, do tego komplet woskowijek dla każdego.
26 sierpnia 2020r. g. 17:00-19:00
Studio krawieckie cz. 2: firankowe i bawełniane, wielorazowe woreczki na żywność jako przyjazna dla środowiska alternatywa dla folii i plastiku, w różnych rozmiarach i kolorach, przyjdź i samodzielnie uszyj sobie taki komplet jakiego akurat potrzebujesz..! UDZIAŁ BEZPŁATNY !
______________________________________________________
Wydarzenia są realizowane w ramach projektu:- „Zielone (po)Lekcje” finansowanego dzięki grantowi z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”