O Naradzie słów kilka

Co to było za spotkanie!
Pełne wniosków, wymiany poglądów, małych starć, a przede wszystkim pozytywnej energii i otwarciu na Drugiego Człowieka.
Mamy nadzieję, że dla Wszystkich obecnych było POBUDZAJĄCO i uświadomiliśmy sobie po raz kolejny, że wszelkie zmiany są po pierwsze konieczne, po drugie możliwe, po trzecie zależne od nas. I że nam się uda!
Szczególnie dziękujemy za poświęcenie nam czasu Panu Prezydentowi Marcin Bazylak – Prezydent Dąbrowy Górniczej, Pani Prezydent Bożena Borowiec, Samorządowcom i oczywiście drużynie Cofee City za wspaniałą atmosferę, cierpliwość i umożliwienie nam się spotkania (kawa i lody wyśmienite, obsługa jeszcze bardziej) i naprawdę owocnej, budującej dyskusji.
Naprawdę do samego końca nie spodziewaliśmy się takiego odzewu (bo przecież jesteśmy stowarzyszeniem dość świeżym) i zaangażowania. I jesteśmy pełni entuzjazmu i radości.
Wiemy, że razem możemy tak wiele… Gdyż – co wciąż sobie uświadamiamy – tak wiele jest do zrobienia i zmienienia w (nie tylko) dąbrowskich szkołach.
Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy, że jesteśmy Razem!
Wnioski opublikujemy wkrótce.