LASY BŁĘDOWSKIE – rodzinna wycieczka z grzybobraniem

Idziemy na grzyby..
Lasy Błędowskie, położone w Dolinie Białej Przemszy, to gęsto zalesione i podmokłe tereny z ciekawymi atrakcjami: ścieżka dydaktyczna, ścieżka spacerowa przez bagna, 2 wieże widokowe. My poszwendamy się wolno własnymi błędowskimi szlakami w poszukiwaniu maślaków, podgrzybków, borowików i innych..

Odpoczniemy w hamakach.. Nacieszymy zmysły jesienią.. Popiknikujemy.. Zbierzemy bukiety kolorowych liści.. Zadbajcie o wygodne buty (kalosze są czasem całkiem niezłą opcją) i wygodne stosowane do pogody ubranie oraz drobne przekąski, herbatę w termosie, wodę, nożyk i koszyk na grzyby;)
Zbiórka: Parking przy OSP Dąbrowa Górnicza Błędów
Planowany start: 9:30
Dajcie znać że będziecie tel. 504820333 (sms)
__________________________
Organizator nie zapewnia ubezpieczenia – ewentualne ubezpieczenie we własnym zakresie. Udział wolny i dowolny!
——————————————-
Wyprawy i wycieczki w zieleń organizujemy w ramach programu „Miejska Świetlica Przyrodnicza”, który realizujemy przy wsparciu IKEA.
„Bo zabawa to poważna sprawa”