Narada Obywatelska o Edukacji

Zapraszamy na Naradę Obywatelska o Edukacji.
Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiej akcji Narada Obywatelska o Edukacji (NOoE).
Jesteś nauczycielem, jesteś rodzicem dziecka, które chodzi do szkoły, jesteś uczniem? Przyjdź koniecznie!

4 kwietnia 2019, godz. 17:00, Coffe City (Dąbrowa Górnicza)
Chcemy wspólnie przyjrzeć się aktualnej sytuacji w oświacie, zastanowić się nad kierunkiem zmian, które powinny w polskiej szkole być przeprowadzone. Chcemy wspólnie zastanowić się, jakiej edukacji i jakiej szkoły oczekują ale przede wszystkim potrzebują, różne grupy dzieci, młodzieży i dorosłych, chcemy zbudować szerokie i konstruktywne zainteresowanie systemowymi postulatami dotyczącymi edukacji.
SZKOŁA JEST NASZA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *